Mistrzostwa Mazowsza Sztafety
Wyniki

 L.p. artowy Zespół                                     Czas 
             Imię i nazwisko               Ur.    Czas 


KM10N  (3)                  

    1      3 UNTS 3                                    49:25 
             Tosia Mianowska                     12:59 
             Filomena Chabiera                   18:53 
             Feliks Kazimierczak                 17:33 

    2      1 UKS Saper 1                               70:39 
             Filip Mostkiewicz                   26:36 
             Natalia Wiącek                      14:54 
             Oskar Sanecki                       29:09 


           2 UKS Saper 2                                 nkl 
             Mateusz Gromke                      26:35 
             Dominik Bogdanowicz                   nkl 
             NN NN                               28:16 




K12  (3)                    

    1      5 UKS OSiR GK 1                             85:24 
             Ilona Powichrowska                  31:53 
             Zuzanna Sobiepanek                  32:24 
             Klaudia Fiałkowska                  21:07 

    2      6 UKS OSiR GK 2                             95:01 
             Lena Borkowska                      32:02 
             Barbara Sobiepanek                  31:59 
             Paulina Dzwonkowska                 31:00 


   pk      7 UNTS 3                                      nkl 
             Adam Gąsienica-Samek                23:14 
             N.N.                                  abs 
             N.N.                                  abs 




M12  (9)                    

    1     44 UNTS 1                                    74:46 
             Michał Malinowski                   22:11 
             Stanisław Wołek                     34:20 
             Jan Antonowicz                      18:15 

    2     40 KS Spójnia 1                              75:47 
             Gabryś Gorzkiewicz                  27:33 
             Maciek Zaborski                     28:25 
             Filip Janowski                      19:49 

    3     42 UKS OSiR GK 3                             75:54 
             Jan Majowski                        31:59 
             Mikołaj Wasilewski                  24:22 
             Kacper Podworski                    19:33 

    4     45 UNTS 2                                    78:55 
             Maciej Lubczyński                   22:07 
             Szymon Mrugacz                      34:02 
             Tymon Gajda                         22:46 

    5     49 UNTS 6                                    78:58 
             Antoni Rutka                        22:09 
             Maria Malak                         34:02 
             Aniela Swobodzińska                 22:47 

    6     43 UKS OSiR GK                               86:43 
             Maksymilian Sobiepanek              31:57 
             Zuzanna Ojrzyńska                   32:48 
             Dawid Gładecki                      21:58 

    7     47 UNTS 4                                    95:04 
             Oskar Drosik                        22:08 
             Wiktor Zych                         32:22 
             Jakub Lewandowski                   40:34 


          46 UNTS 3                                      nkl 
             Kacper Serafin                      27:44 
             Krzysztof Chojka                    49:41 
             Hubert Wieczorek                      nkl 

          48 UNTS 5                                      nkl 
             Filip Hajkowicz                     41:28 
             Jakub Wietrzyński                   36:11 
             Kacper Urbankiewicz                   nkl 




K14  (2)                    

    1     11 UNTS 2                                   102:12 
             Aleksandra Nitsch                   32:43 
             Anna Gąsienica-Samek                40:49 
             Lena Chabiera                       28:40 


          10 PUKS Młode Orły 1                           nkl 
             Maja Majewska                         nkl 
             Sonia Kubicka                       34:33 
             Oliwia Zielińska                    34:38 




M14  (2)                    

   pk     55 UKS Saper 1                              110:51 
             Adam Onik                           37:11 
             Kacper Stasiak                      31:18 
             Sebastian Kamiński                  42:22 

   pk     56 BKS Wataha 2                                nkl 
             Krystyna Galicz                     80:55 
             Kacper Kanarek                      86:56 
             N.N.                                  abs 




K16/18  (3)                 

    1     16 UNTS 2                                   149:37 
             Julia Mianowska                     45:25 
             Zofia Gąsienica-Samek               60:07 
             Alicja Staszak                      44:05 

    2     17 KS Spójnia 3                             153:00 
             Monika Borkowska                    55:31 
             Alicja Urbaniak                     61:31 
             Julia Bonat                         35:58 

    3     15 BKS Wataha 1                             171:17 
             Julia Głowacz                       40:35 
             Zuzanna Dolińska                    65:08 
             Izabela Borzym                      65:34 




M16/18  (5)                 

    1     64 UNTS 5                                   127:55 
             Bartłomiej Olszewski                46:17 
             Michał Pierzchała                   39:45 
             Wojtek Mossakowski                  41:53 

    2     60 PUKS Młode Orły 1                        150:30 
             Marcel Kajzer                       47:38 
             Natalia Filipczak                   59:28 
             Tomasz Choroś                       43:24 

    3     63 OK!Sport 4                               178:15 
             Michał Sędłak                       46:12 
             Gabi Olszanko                       59:32 
             Paweł Drągowski                     72:31 


          61 KS Spójnia 2                                nkl 
             Kacper Michalak                       nkl 
             Maciej Borkowski                    44:09 
             Jerzy Urbaniak                      39:47 

          62 BKS Wataha 3                                nkl 
             Maciej Nowakowski                   70:59 
             Szymon Gumowski                       nkl 
             Michał Czernicki                      nkl 




K  (4)                      

    1     22 UMKS Orkan                               145:25 
             Marta Trojecka                      54:52 
             Agnieszka Kocińska                  44:28 
             Kinga Górska                        46:05 

    2     21 OK!Sport 2                               153:15 
             Katarzyna Ślusarczyk                54:12 
             Malwina Wysocka                     44:54 
             Natalia Najman                      54:09 


          23 UKS Saper                                   nkl 
             Natalia Swęda                         nkl 
             Iwona Borczyk                       86:09 
             Barbara Skomrowska                    nkl 

          24 UNTS                                        nkl 
             Wiktoria Marek                      56:24 
             Anna-Maria Antonowicz               62:09 
             Anna Górnicka                         nkl 




M  (7)                      

    1     73 OK!Sport 4                               127:03 
             Tadeusz Piłkowski                   39:29 
             Piotr Drągowski                     49:39 
             Kuba Drągowski                      37:55 

    2     75 KU AZS WAT                               130:22 
             Michał Marte                        47:22 
             Maciej Gędziorowski                 40:30 
             Ryszar Chachurski                   42:30 

    3     70 UKS Azymut Pab 1                         136:00 
             Łukasz Gryzio                       35:09 
             Patryk Marciniak                    52:50 
             Konrad Płóciennik                   48:01 

    4     71 UKS OSiR GK 2                            170:02 
             Ryszard Piekarski                   49:53 
             Władysław Machowski                 63:15 
             Maciej Myszkowski                   56:54 

    5     76 KU AZS WAT 6                             270:19 
             Diana Gordon                        99:26 
             Kamil Szczepaniak                   87:01 
             Rafał Witkowski                     83:52 


          72 2 ułk Saperów 3                             nkl 
             Robert Filipek                      63:08 
             Łukasz Borczyk                        nkl 
             Michał Sadownik                     69:46 

          74 UNTS 5                                      nkl 
             Jarosław Popowski                   80:15 
             Marcin Piosik                         nkl 
             Jerzy Antonowicz                    48:05 




KV  (3)                     

    1     31 UNTS 2                                   146:54 
             Joanna Nitsch                       59:32 
             Ewa Wołek                           33:14 
             Dorota Mianowska                    54:08 

    2     30 OK!Sport 1                               184:43 
             Beata Bargiel                       62:45 
             Wiolleta Olszanko                   58:38 
             Bogna Wróblewska                    63:20 


   pk     32 UNTS 3                                      nkl 
             Małgorzata Wołek                    63:31 
             NN NN                                 abs 
             NN NN                                 abs 




MV  (10)                    

    1     86 OK!Sport 7                                96:02 
             Dariusz Wójcik                      24:51 
             Andrzej Konstanciak                 38:25 
             Robert Drągowski                    32:46 

    2     80 PUKS Młode Orły 1                         99:30 
             Marek Majewski                      26:26 
             Janusz Wiejacki                     36:44 
             Artur Zieliński                     36:20 

    3     85 OK!Sport 6                               108:37 
             Artur Lipiński                      33:46 
             Marek Drągowski                     40:14 
             Krystian Sędłak                     34:37 

    4     89 UNTS 10                                  122:14 
             Rafał Mianowski                     32:45 
             Artur Staszak                       42:30 
             Andrzej Wołek                       46:59 

    5     87 UKS Saper 8                              126:33 
             Andrzej Krupiński                   33:48 
             Stanisław Wasilewski                40:53 
             Feliks Kania                        51:52 

    6     84 OK!Sport 5                               165:21 
             Dariusz Żebrowski                   62:16 
             Włodzimierz Bargiel                 57:28 
             Lech Trzpil                         45:37 

    7     88 Olbrycht 9                               202:14 
             Zbigniew Wrzosek                    48:53 
             Anna Olbrycht                       96:29 
             Janusz Olbrycht                     56:52 


          81 KS Spójnia 2                                nkl 
             Tomasz Michalak                       nkl 
             Andrzej Krochmal                    37:30 
             Krzysztof Urbaniak                  32:41 

          82 KS Spójnia 3                                nkl 
             Stanisław Wysocki                  108:45 
             Piotr Janowski                        nkl 
             N.N.                                  abs 

          83 BKS Wataha 4                                nkl 
             Grzegorz Doliński                   71:29 
             Anna Borzym                           nkl 
             Sławomir Nowakowski                 73:50